Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Fıkra > Sayfa : 2
Zehir
Temel ölüm döşeğindedir...Karısını yanına çağırır.- Bak Fadime, artık ölmek üzereyim sana söylemek istediğim birkaç şey var.+ Dinliyorum.- Ben seni birçok kere aldattım.+ Biliyorum.- Nasıl yani?bunca zamandır biliyor muydun?+ Seni..
Ters Yön
Temel otoyolda ters yöne girer.. Bunu gören trafik polisi, sürücüleri uyarmak için radyodan anons yaptırır. Bu arada ters yolda ilerleyen Temel de radyo dinlemektedir..Polis radyodan:Lütfen dikkat, ters yönde ilerleyen bir ar..
Ambulans Şoförü Temel
Temel Ambulans şoförü olarak çalışmaktadır.Günlerden bir gün bir otobüs kazası olmuş ve Temeller ambulans çağrısı alırlar ve hemen olay yerine gitmek için harekete geçerler.Kaza yerine gittikleri zaman gördükleri manzara çok kötüd..
Nefessiz Kalmak
Dursun evinden çıktığında birde bakar ki komşusu Temel kendini belinden ağaca asmış halde duruyor. Hemen gidip ipi ağaçtan çözer. Komşusunu ağaçtan indirdikten sonra merakla sorar :-Ha sen ne yapaydun öyle?-Hiç kendimi asaydum...-..
yaşlı amca
Bu hikaye trakyada geçmis gerçek bir olay;Yasli bir amca, eseginin üzerinde karayolunda seyretmektedir.Bunu gören trafik polisleri, amcaya takilmak isterler vedurdururlar.Polis: Be amca, necin dakman golani? (Golan: Emniyet kemeri..
İnatçılık Şampiyonası
Karadeniz sahilinde bir kahvede inatçilik sampiyonasi düzenlenmis. Üç müsabik ortaya çikmis, baslarindan çikan birer olayi anlatip, kahve sakinlerinden sampiyonu seçmesini istemisler.Birinci müsabik:"Bir aksam isten eve döndü..
Şakadan Anlamıyorsun
Bir gün Temel balığa çıkar.İyi bir avdan sonra bir tekne balık tutar.Birden hava patlar ve çok büyük bir fırtına çıkar.Temel dua etmeye başlar.Tanrım beni bu fırtınadan kurtarırsan bütün bu balıkları fakirlere dağıtacağım der için..
HALİNE ŞÜKRET
Dursun, çok feci bir trafik kazası geçirir... Koma halinde hastaneye kaldırırlar. Tedavi olurken kendine gelir. Yatağında bakar ki bir kolu yok... Hepten morali bozulur, asabileşir. Bir taraftan da hastaneyi birbirine katar:-Ben t..
Sivrisinekler
Temel ve Fadime Yaylaya çıkmışlar. Akşam olunca açık havada yatmışlar. Ama sivrisinekler bunları uyutmamış bunlarda çareyi yorganın altına saklanmakta bulmuşlar. Bir zaman sonra bunların yanlarına ateş böcekleri gelmiş. Temel ve F..
Hasan
İri yarı bir adam kahveye girmiş.- Hasan cimdur?- Penum, demiş adamın biri.Adam bu adamı bir güzel pataklamiş ve yüzünü gözünü kan içinde bırakmış.Sonrada çekip gitmiş. Adam gittikten sonra dayak yiyen adam başlamış gülmeye. Kahve..
ANNESİNDEN TEMEL'E MEKTUP
"Sevgili oğlum Temel... Senin hızlı okuyamadığını bildiğim için mektubu yavaş yavaş yazıyorum...Artık senin büyük şehre gittiğin sırada yaşadığımız evde yaşamıyoruz. Baban bir gazetede, "İnsanların başına genellikle evle..
Temel'İn Bildiği Soru
Temel'in dersleri hep kötü gidiyordu.Ev ödevlerinden bile hep sürekli zayıf alıyordu.Bir akşam eve neşeli halde geldi.Annesine hemen müjdeyi verdi:-Anneciğim, öğretmenimiz bu gün öyle bir soru sordu ki , benden başka kimse bi..
1 2
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet