Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Otomobil
30 bin liranın altında sıfır oto!
Türkiye'de, yerli ve yabancı otomobil firmalarının en düşük motor gücü ve donanıma sahip modellerini bile artık 30 bin liranın altında bulmak zorlaştı. Düşük vergi, tasarruflu yakıt tüketimi ve şehir içi kullan..
Otomobil alacaklara şok!
Toyota Türkiye CEO'su Ali Haydar Bozkurt,otomobile son 4 ayda ortalama yüzde 7 kur zammı yapıldığını söyledi. CNBC-e'ye konuşan Bozkurt, Euro/ TL'nin her ay ortamaya yüzde 10 arttığını, son 4 ayda 2.30'lardan dün itibarıyla 2..
Tofaş'tan 2 yeni model!
Tofaş CEO'su Kamil Başaran, şirketin otomobil tarihine geçecek yepyeni 2 model üzerinde çalıştığını söyledi. Başaran, otomotiv sektöründe hızla gelişen teknolojiye paralel olarak araçların ömrünün giderek azaldığını belirter..
En az yakıt tüketen otomobiller!
Benzin ve motorine gelen zamların ardından artık bu otomobillerin dönemi başladı.Benzin ve motorin fiyatlarına gelen zamlar otomobil sahiplerini isyan etme noktasına getirdi. Fakat asıl soru şu; biz daha az yakıt tüketen araçları ..
İçi değil dışı deri kaplı
Genelde lüks arabaların içi deri döşeli olur. Bir Ferrari sahibi ise arabasının dışını da deriyle kaplattı.Fransız Rivierası'nda yaşayan ve ismi açıklanmayan bir zengin, lüks arabalara şekil veren Dartz firmasından Ferrari'sini de..
Yatırımı yap, ithal otoyu kap!
İşte Bakan Çağlayan'ın otomotiv üreticilerine teklifi...Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, "Yeni teşvik sistemi dahilinde senede minimum 100 bin adet otomobil yatırımı yapan firmalara kapasitelerinin yüzde 15'i oranında gümrük ve..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet