Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Sağlık > Sayfa : 43
Kivi her derde deva
20. yüzyılın başına kadar Çinin dışında pek bilinmeyen, 1930lu yıllardan itibaren Yeni Zelanda, 1970li yıllardan itibaren dünyanın farklı bölgelerinde kültürel olarak yetiştirilmeye başlanan kivi meyvesinin kanser önleyici etkisi ..
Azı şifa çoğu zehir
ABDdeki Emory Üniversitesi Tıp Fakültesinde yapılan bir araştırma sarımsağın içindeki bir maddenin kalbi koruduğunu ortaya çıkardı.Fareler üzerinde yapılan araştırmalarda sarımsağın kök dişindeki bir madde kalp krizini ve kalp kri..
Organları 6 kişiye umut oldu
Balıkesirin Edremit ilçesinde beyin ölümü gerçekleşen 12 yaşındaki Sılanın organları, 6 hastaya nakledilecek.Kurban Bayramının 2. günü Zeytinli beldesindeki evinin 4. katından düşerek ağır yaralanan ve 8 gündür Edremit Devlet Hast..
Yeşil karta son
Yılbaşından itibaren Yeşil Kart sistemi kalkıyor. Yaklaşık 9.5 milyon Yeşil Kart sahibinin durumu, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından yapılacak gelir testiyle ortaya çıkacak.Genel Sağlık Sigortası sistemine geçilirken, sadece..
Alırken neye dikkat etmeliyiz
Kış aylarının en sevilen meyvelerinden olan narenciye ürünlerinden özellikle mandalina ve portakalın “albeni” katmak amacıyla gaz verilerek sarartıldığı, ardından parlak görünmesi ve dayanıklı olması için mumyalandığı ..
Bayramınız zehir olmasın
Kurban Bayramı’nda fazla et yemek, meyve ve sebzeyi tercih etmemek sindirim sorunlarına davetiye çıkarabiliyor. Aşırı miktarda et tüketmek kalbi de yoruyor.Fazla kırmızı et tüketiminin kalp-damar hastalıkları ile gut hastalı..
Umut veren araştırma
İngiltere’de bulunan Newcastle Üniversitesi’nde yapılan araştırmalar, düzenli aspirin alımının kanser riskini azalttığını ortaya koyduAraştırma, bağırsak kanseri riski taşıyan 861 Lynch Sendromlu katılımcıyla gerçekleş..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet