Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Tatil > Sayfa : 2
Uludağ'a kar yağışı başladı
Uludağ'da, dün akşam saatlerine başlayan karyağışı devam ediyor. Kar kalınlığının 14 santim olarak ölçüldüğü Uludağ'da, yağışların çarşamba gününe kadar süreceği açıklandı.Türkiye'nin en önemli kış turizm merkezlerinden ..
Girlevik Şelalesi buz tuttu!
Sıcaklığın gece eksi 15 dereceyi bulduğuErzincan'da, Çağlayan beldesindeki Girlevik Şelalesi de buz tuttu. Şelalenin görünümün değişmesi yerli ve yabancı turistlerin Girlevik'e akın etmesine neden oldu. Yazın önünde piknik ya..
Palandöken'de suni mucize!
Palandöken, suni kar sistemi sayesinde ülkenin kar sıkıntısı yaşamayan tek kayak merkezi oldu. Bu yıl ciddi anlamda kar sorunu yaşayan Uludağ ve Kartalkaya gibi önde gelen kayak merkezlerinin aksine Paland..
Doğa turizmi cazibe merkezi yaptı!
Deniz, kum, güneş üçlemesinin yanında son yıllarda doğa turizminin ön plana çıkması,Trabzon'u cazibe merkezi haline getirdi. Kasım ayı itibariyle ildeki müzeleri 2 milyonu geçkinturist ziyaret etti.Trabzon..
Karadeniz sevdam
Merhaba arkadaşlar … karadenizin bağrından Karadeniz aşığı kişiliğiyle yine; GİRESUNLU SERKAN :) Karadeniz bölgemizin güzelliklerini anlatmaya ne kelimeler yeter nede sözler yeterli kalır ama yinede az da olsa anlatmaya ça..
Kar kalınlığı 3 santimetreye ulaştı!
Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Ilgaz'da kar kalınlığı 3 santimetreye ulaştı.Türkiye'nin önemli Kayak Merkezleri başında gelen Kastamonu'nun Ilgaz Dağı'nda kar yağışı devam ediyor. Türkiye Kay..
Kartalkaya beyaza büründü!
Türkiye'nin önemli kış turizm merkezlerindenKartalkaya'da kar kalınlığı 5 santimetreye ulaştı.Kartalkaya'da dün akşam saatlerinde başlayan sağanak, gece yerini kar yağışına bıraktı. Beyaz örtüyle kaplanan ..
Uludağ kış sezonuna hazır!
Uludağ'da kış sezonu öncesi yapılan koordinasyon toplantısında bölgenin sorunları masaya yatırıldı. Zirvenin kış sezonuna hazır olduğunu belirten Bursa Valisi Münir Karaloğlu, "Uludağ'ı artık yaz..
3 milyon yıllık mağarada 90 dakikalık tur!
İnegöl ilçesinde yer alan, 720 metre uzunluk ve 93 metre yüksekliğindeki Oylat Mağarası, hem astım, bronşit, nefes darlığı gibi rahatsızlıklara iyi geldiğine inanıldığı için şifa arayanlardan hem de doğal güzellikleri gö..
Erken rezervasyon dönemi başladı
Turizm sektörü, yerli turistlerin yaz sezonunda daha uygun fiyata tatil yapmasına imkan sağlayan erken rezervasyon kampanyasını başlattı. Gelecek yılki tatili şimdiden planlamak isteyenler, 200 euro'ya varan in..
Panaroma Bursa 1326 Müzesi
Osmangazi Belediyesi, "Panaroma Bursa 1326Müzesi"nin temelini kasım ayında atılacak. Panorama, Osmanlı'nın "beylikten cihan devletine" giden yolculuğunu anlatacak.Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, bir ..
Rize'ye turist akını!
Rize'yi yılın ilk 8 ayı içerisinde yerli ve yabancı olmak üzere toplamda 570 bin 144 turist ziyaret etti.İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Hocaoğlu, yaptığı açıklamada, yaz aylarında ilde turistbolluğu yaş..
Talas turizm ve kültür merkezi olacak!
Kayseri Valisi Orhan Düzgün, Talas'ta restorasyonu tamamlanan ve devam eden tarihi yerlerde incelemelerde bulundu.Talas Kaymakamı Yasemin Özata Çetinkaya,Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, İl Kültür ve Turi..
Türkiye'ye talep artıyor!
Tüm dünyada yaşlı nüfus rakamlarının büyümesi, gelecek günlerde Türkiye'ye elindeki doğal ve kültürel zenginlikleri daha fazla değere çevirebilme imkanı tanıyacak.OECD'nin 2011 rakamlarına göre Avrupa'da 2060 yılında 65 yaş üstü ..
300 TL’ye 2 kişi 1 hafta tatil
ESKİŞEHİR’de en ucuz bütçeyle tatil yapmak için arkadaşlarıyla iddiaya giren 2 üniversite öğrencisi, otostopla Antalya Olimpos’a tatile gitti. Ağaç evlerde kalan üniversite öğrencisi Ozan Aydın (25) ve Ezgi Tanakıncı..
Ovit ve Uzungöl'e Dev Yatırım
Ovit-Uzungöl hattı Kış Turizmi için hazırlanan Master Planı’nda bölgeye oteller ve kayak tesisiyle toplamda 170 milyon Euro civarında bir yatırım öngörülüyor. ‘Her Mevsim Karadeniz Projesi Master Planı açıklandı. Pro..
İspanya Paskalya'da birinci
Boğa güreşi, flamenkosu, paellasıyla ünlü İspanya Paskalya Bayramı’nda da tatilcileri bekliyor.Turizm sektörünün en yenilikçi şirketi Gezinomi, 27-31 Mart tarihleri arasındaki Paskalya Bayramı için Madrid ve Mallor..
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet