Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Tatil > Sayfa : 4
Giresun kockayası tatıl köyü
Karadeniz sahilinin en şirin görünümüne sahip olan Giresun, doğal güzelliklerinin yanı sıra sosyal ve kültürel yapısıyla da ön plana çıkıyor. Son yıllarda turizm adına yapılan çalışmalar neticesinde konaklama ve sosyal aktivitele..
SULTAN MURAT YAYLASI
SULTAN MURAT YAYLASI VE SEHITLIGI VE TARIHI YAPISISultan Murat yaylası 5 köyün ortaklaşa kurduğu merkezi bir yayladır. Adını Osmanlı padişahlarından 4. Murat'tan almıştır. Sultan 4. Murat'ın İran'a sefer yapmak üzere ordusuyla bu ..
Karadeniz'de en çok Ayder tercih ediliyor
Ayder Çevre ve Turizm Derneği Başkanı Ömer Altun, Ayder Yaylası'nın Karadeniz'de en çok ziyaret edilen yerlerin başında geldiğini söyledi.      Altun,yaptığı açıklamada, Ayder Yaylası'nın doğası, şelaleleri ve ..
YOĞUN TURİST BEKLENİYOR
Karadeniz’i tercih eden Araplar, Trabzon ve çevresinden yaklaşık 400 gayrimenkul satın aldı.Trabzon Valisi Kızılcık:”Arapların burayı tercih etmesinde kültürel anlamda yakınlık ve kendilerini evlerindeymiş gibi hissedi..
Dünyanın en çıplak kenti!
Bu kadarına da pes artık. Dünyanın en çıplak kentinde "natürist"ler bankaya bile çıplak gidiyorlar.Bu kentte çıplaklığa yasal olarak herhangi bir kısıtlama yok. İsteyen çıplak dolaşabiliyor. Yaz sezonunda nüfusu 40 bine ..
Karadenizde kış
karadenizde her mevsim güzeldır..
Karadenizden
İsmini Karadeniz'den alan bölge, Sakarya Ovası'nın doğusundan Gürcistan sınırına kadar uzanır. Büyüklük bakımından bölgelerimiz arasında 3. sırada yer alır. Doğu-batı genişliği en fazla olan bölgemizdir. Bu sebeple doğusu ile batı..
İstanbul'un tarihi mekanları
İstanbul surları, camileri, sarayları, müzeleriyle adeta yaşayan bir tarih... Bu tarihe tanık olabilmek, nostaljiyi hissedebilmek için çok uzaklara gitmeye gerek yok, çünkü İstanbul her köşesinde tarihi olaylardan bir kesit taşır...
Kapadokya set oldu!
Türkiye'nin peribacaları ile ünlü turizm merkezi Kapadokya, yerli televizyon kanallarının olduğu kadar yabancı televizyonların da ilgi odağı oldu. Birçok yerli ve yabancı sinema ve dizi film çekimine ev sahipliği yapan bölgede, so..
Palandöken'de haftasonu yoğunluğu!
Kar kalınlığı 58 santimetreye ulaşan Palandöken Kayak Merkezi'nde yerli ve yabancı turistler, kayak yapmanın keyfini yaşıyor.Bölgede etkili olan kar yağışıyla birlikte kar kalınlığı istenilen seviyeye ulaşan Palandöken'de, Rusya, ..
Deniz yoluyla Alanya'ya akın!
Antalya'nın Alanya İlçesi'ne 9 yılda deniz yoluyla gelen yaklaşık 526 bin turist, ekonomiye yaklaşık 330 milyon lira katkı sağladı.Kruvaziyer turizminin 2004 yılında başladığı Alanya, bugüne kadar 664 lüks yolcu gemisi ağırladı. B..
Uludağ, yarıyıl tatiline hazır!
Kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da, yılbaşını tam kapasiteyle geçiren oteller, 25 Ocak'ta başlayacak 2 haftalık yarı yıl tatili için hazırlıklarını tamamladı.Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Bi..
20 günde 10 bin tatilci!
Doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı'nı 20 günde 10 bin kişi ziyaret etti.Ankara ve İstanbul gibi iki metropol kent arasında yer alan ve dört mevsim bir başka güzelliğe bürünen Abant Tabiat Parkı özellikle kış mevsiminde ..
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet