Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Tatil > Sayfa : 9
Bir ülkeyle daha vize kalkıyor
Türkiye ile Seyşeller arasındaki vizeler karşılıklı olarak kalkıyorResmi Gazetenin bugünkü sayısında, 14 Eylül 2011 tarihinde Viktoryada imzalanan "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Seyşeller Cumhuriyeti Hükümeti Arasında Vize..
D. Karadeniz kışın da cezbediyor
Türkiyenin birçok saklı cennetini bünyesinde barındıran, yazın yeşilin binbir tonuyla kaplanan ormanları, sonbaharda renk cümbüşüne dönüşerek adeta yağlı boya tabloyu andıran bitki örtüsüyle misafirlerini büyüleyen Doğu Karadeniz,..
Cennet Vadisi sizi bekliyor
Osmaniyenin Sumbas ilçesindeki Cennet Vadisi, yeşilin ve mavinin tadını çıkarmak isteyen doğa tutkunları için görülmeye değer manzaralar sergiliyor.Osmaniyenin Sumbas ilçesi ile Adananın Kozan ilçesinin sınırlarını belirleyen, Sum..
Seyahat sektöründe dev birleşme
Ulusoy Seyahat, 65 yıllık otobüs işletmesi Varan Turizmi satın alıyor. Seyahat sektöründe dev birleşme gerçekleşmek üzere.Ulusoy Seyahat Genel Müdürü Mustafa Yıldırım, Varan ile görüşmelerin devam ettiğini belirterek, “Proto..
Kuzeyin parlayan yıldızı
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Samsunun turizm alanında da kuzeyin parlayan yıldızı olacağını belirtti.Kılıç, yaptığı açıklamada, Samsunun ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif gelişimine paralel olarak turizm alanında da önem..
Bodrum a turist yağdı
Muğlanın Bodrum İlçesine yılın ilk 10 ayında gelen turist sayısının 1 milyon 347 bini aştığı belirtildi. Bodrum Yarımadasını Tanıtma Vakfı (BOYTAV) tarafından yapılan açıklamada, en çok turistin İngiltereden geldiği belirtildi. Sö..
Kayak sezonu açıldı
Gümüşhanenin Torul ilçesi sınırlarında yer alan Zigana Kayak Merkezinde kayak sezonu başladı. Bölgedeki diğer illerde bulunan tesislerde kar olmayınca çok sayıda kayaksever Ziganaya akın etti.Son günlerde etkili olan kar yağışının..
Zonguldak a 5 yıldızlı otel
Batı Karadenizin yeni simgesi olan Dedeman Zonguldak Otelin tanıtım kokteyli gerçekleştirildi.Batı Karadenizin yeni simgesi olan Dedeman Zonguldak Otelin tanıtım kokteyli, Dedeman Otelinin salonunda yapılırken tanıtım kokteyline; ..
Alanya ya demirlediler
Antalyanın Alanya ilçesine iki lüks gemiyle 3 bin 192 yolcu geldi. Alanya Limanına saat 08.30 sıralarında yanaşan 2 lüks yolcu gemisinden 3 bin 192 günü birlik tatilci ilçeye geldi.İtalyanın Civitacechia limanından bin 988 yolcu v..
Tatilcilerin tercihi Kapadokya
Türkiyenin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesindeki turistik konaklama tesislerinde doluluk oranı yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle yüzde 80i aştı.Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği (KAPTİD) Başkanı Ahmet Tok, AA m..
Kaçkarlar da görsel şölen
Sonbahar aylarında renk cümbüşünün yaşandığı Kaçkar Dağlarında vadilerden akan şelaleler, ziyaretçilerine görsel şölen sunuyor.Her mevsim ayrı güzellikler sunan Kaçkar Dağları, zengin bitki örtüsü ve hayvan çeşitliliğiyle doğa tut..
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet