Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Haberler > Sayfa : 214
Yunusları kim öldürdü?
Trabzon Faroz Limanı'nda bulunan 2 adet ölü yunusun, balıkçılar tarafından öldürüldüğü iddia edildi.Annelerinin ölmesiyle iki yavru yunusun da ölüme terkedildiği belirtilirken, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sürmene Deniz Bil..
3 şehit verdik
Bingöl'de çıkan çatışmada 2 asker ile 1 geçici köy korucusu şehit oldu, 7 asker yaralandı, 3 terörist öldürüldü.Bingöl’ün Genç İlçesi Yolaçtı Köyü kırsal kesiminde bugün sabah saatlerinde arama tarafa faaliyetine çıkan güven..
Hükümetten Özel'e övgü
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, 23 Nisan oturumu ve resepsiyonuna kuvvet komutanlarıyla katılan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel için, “Tam halk adamı, bizim gibi. Genelkurmay Başkanımızla ilişkimiz gayet iyi gid..
28 Şubat'ta üçüncü dalga
28 Şubat soruşturması kapsamında üçüncü operasyon başlatıldı. Emekli ve muvazzaf askerlere yönelik 4 ilde düzenlenen operasyonda 6'sı muvazzaf 13 asker hakkında gözaltı kararı olduğu belirtiliyor. Dönemin Jandarma Genel Komutanı e..
19 Mayıs Danıştay'dan döndü
Danıştay 10'uncu Daire Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı'nın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın başkent dışında sadace okullar ve öğrenciler ile kutlanmasına ilişkin genelgesi hakkında yürütmeyi durdurma kararı a..
İslamköy yasa boğuldu
Dokuızunca Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in doğup-büyüdüğü Isparta’nın Atabey İlçesi’ne bağlı İslamköy Belde Belediye Başkanı AK Parti’li 40 yaşındaki Mehmet Lokman Gökmen, kanser tedavisi gördüğü hastaned..
Aramızda ciddiyet olsun!
Başbakan Erdoğan’ın 23 Nisan Bayramı sebebiyle koltuğunu devrettiği Enes Karabulut, kendisine “görüşürüz” diyen Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’e “Sen bakan, ben başbakanım. Aramızda ciddiyet olsun bi..
Yine PKK tuzağı
404 - File or directory not found.Server Error 404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. ..
Vagon raydan çıktı!
Ankara-Kurtalan seferini yapan Güney Ekspresi'nin jeneratör vagonu, Batman'da raydan çıktı.Alınan bilgiye göre, Ankara-Kurtalan seferini yapan 11542 sefer sayılı Güney Ekspresi'nin (Kurtalan Ekspresi) jeneratör vagonu, merkeze bağ..
3. dalgaya 9 tutuklama
"28 Şubat" soruşturmasının üçüncü dalgasında gözaltına alınan ve aralarında eski Jandarma Genel Komutanı emekli orgeneral Fevzi Türkeri'nin de bulunduğu 9 kişi tutuklandı.Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi Nöbetçi Hakimliği'..
23 Nisan coşkusu!
404 - File or directory not found.Server Error 404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. ..
Cezaevine dönmek istiyorlar
Denetimli serbestlikle cezaevinden çıkan mahkûmların çoğu, günde 4 saat kamu hizmeti uygulamasına ateş püskürüyor.Denetimli serbestlik uygulamasıyla açık cezaevlerinden tahliye edilen mahkumlardan bir kısmı ücretsiz kamu gör..
PKK'lıya montunu vermişti
Bingöl'ün Genç ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Kemal Özdoğan'ın (28) cenazesi, memleketi Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde toprağa verildi. Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kemal Özdoğan'ın bir süre önce Bing..
Yıldırım'a sis engeli
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı taşıyan uçak sis nedeniyle Trabzon Havalimanı’na inemedi.Ankara’dan sabah saatlerinde Trabzon’a gelmesi ve buradan da Rize’ye geçmesi bekle..
Fıkra değil gerçek!
Trabzon Belediyesi tarafından ilk defa yapılan ve şehir merkezindeki kaldırımlara yerleştirilen görme engelliler için hissedilir zemin uygulaması Karadeniz fıkralarını aratmadı.Trabzon Belediyesi engelli vatandaşların hayatlarını ..
Soğanları çöpe döküyorlar
Geçen yıl kilo fiyatı 2 lirayı bulan soğanda üretim fazlalığı nedeniyle Konya’da soğan fiyatı bugünlerde halde 25 kuruşa, yerinde ise 7 kuruşa kadar düştü.Konya Çeltik İlçesi Ziraat Odası Başkanı Kadir Kerpeten, çiftçinin ge..
Elektrik yine çarpdı
Kamuya bağlı elektrik dağıtım şirketleri elektrik faturalarındaki kayıp-kaçak bedelini gizlemeye başladı. Nisan ayındaki faturalarda kayıp kaçak bölümü boş bırakıldı ancak bedeli fatura tutarının içinde...EPDK kararı şirketlerin i..
Memura zam başka bahara
Memura enflasyon hedefini aşmayacak bir zam teklifi sunmaya hazırlanan Maliye, bu kesimin alım gücünün zamlar sayesinde sürekli arttığını gösteren bir tablo hazırladı. Tablo masada Maliyenin elini güçlendirecek.Bugün gazetesinden ..
Napolyon kirazin fiyatını arttıran etken ne
Türkiye’de Napolyon cinsi ihracatlık kirazın üretim merkezlerinden Konya’da, yüksek kesimlerde meyve ağaçların dallarının aşırı kardan kırıldı. Bu durumun fiyatları artırıcı etki yapacağı tahmin ediliyor.Hadim Sert Çek..
Yeni kararname yolda
Valiler kararnamesi hazırlanıyor. MGK Genel Sekreterliği ve İçişleri Müsteşarlığına da yeni atama yapılacak. Ankara Valisinin de değişme ihtimali var.Büyük bölümü Doğu ve Güneydoğu illerinde olmak üzere 10-11 ilin Valisinin değişt..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet