Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Haberler > Sayfa : 229
Alevilerden dev miting
Alevi örgütleri, Ankara 11.Ağır Ceza Mahkemesi'nin Sivas katliamı davasında firari sanıklara ilgili olarak verdiği zamanaşımı kararını protesto etmek için Kadıköy'de geniş katılımlı miting gerçekleştiriyor.Toplanan gruplar, saat 1..
Tatlıses davasında ilk karar
İbrahim Tatlıses'in vurulması talimatını verdiği iddiasıyla tutuklanan Abdullah Uçmak´ın 9 yıl önce Tatlıses´i tehdit ederek para istediği iddiasıyla yargılandığı dava karara bağlandı."Ben bir suç işlemedim. Sırf ..
Öfke telsize yansıdı
15 PKK'lı kadının öldürüldüğü operasyonda, erkeklerin kaçtığı ortaya çıktı. Bunun üzerine dişi teröristlerin isyanı, telsiz konuşmalarına yansıdı:'Siz korkak birer mirîşksiniz (tavuk)'Takvim'in haberine göre Siirt ile Bitlis..
Şaka gibi olay!
Karadeniz'de fıkra gibi bir olay yaşandı. Samsun Operası'nın Trabzon'da sahneleyeceği 'Bir Tenor Aranıyor' operasının afişini görenler iş için başvurduSamsun Operası, Trabzon'da 'Bir Tenor Aranıyor' adlı oyunu sahnelemiştiDevlet T..
Bakan'a ayakkabılı saldırı!
İstanbul'da Okan Üniversitesi'nde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar konuşma yaptığı sırada ayakkabı atılarak protesto edildi. 4 öğrenci gözaltına alındı.Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, İstanbul Büy..
Adıyaman, İzmir derken
Erzincan merkeze bağlı bir Alevi köyünde okul duvarına "Pis Aleviler hepinizi yakacağız" yazıldı. Bazı evlere ise üç hilalli işaretler konuldu. Özel harekat polisleri ise köye gelerek yazı ve işaretleri sildi.CHP Erzinca..
Ameliyat sonrası şok!
Karın ağrısı şikayeti ile Trabzon’da özel bir hastaneye başvuran hastanın safra kesesinden yaklaşık 3 bin adet taş çıkartıldı.Karın ağrısı ve şişkinlik şikayetiyle geçtiğimiz günlerde Trabzon Özel İmperial Hastanesi Genel Ce..
Yok böyle protesto!
Şike sürecinde haksızlığa uğradığını düşünen Trabzonlu taraftarlar F.Bahçe maçında ilginç bir tepki gösterecek. Emeği ve alınterini temsilen atletler sahaya atılacak.Trabzonlu taraftarlar, F.Bahçe maçı için dikkat çekici bir prote..
Skandal iddia!
Emniyet Genel Müdürlüğü’nün özel tim polisleri için aldığı çelik yelekler zamanında teslim edilemedi.Emniyet, Hindistanlı firmaya ihtarname çekerken, şirket ek süre istedi. Yelekler yine teslim edilemezse bu defa ihale iptal..
TRT'yi cinler bastı!
Devlet televizyonu TRT Haber kanalında 25 Mart Pazar günü yayınlanan “Büyük Takip” adlı program akıllara durgunluk verdi. Programda istihbarat tekniği olarak “cinler” anlatılırken, Rusların istihbaratta cin..
Düşme nedeni belli oldu
404 - File or directory not found.Server Error 404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. ..
Cihaner'in eşine 11 ay hapis
Erzurum Özel Yetkili Savcısı Rasim Karakullukçu'ya hakaret ettiği gerekçesiyle İlhan Cihaner’in eşi Muhteber Cihaner hakkında 11 ay 20 gün hapis cezası verildi. Mahkeme cezayı erteledi.Erzincan Cumhuriyet eski Başsavcısı İlh..
Dink davası temyizde
404 - File or directory not found.Server Error 404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. ..
ÖSYM'de yumruklar konuştu
ÖSYM’de geçtiğimiz hafta perşembe günü yumruk yumruğa kavga yaşandığı ortaya çıktı.Bu hafta sonu yapılacak YGS öncesi Başkanlık katında yaşanan kavga kurum içinde şok etkisi yarattı. Geçtiğimiz hafta 22 Mart Perşembe günü ÖS..
G.Kurmay başkanına bu yapılır mı?
''İrtica ile Mücadele Eylem Planı'' davasının 59'uncu duruşması başladı.İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nce Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki küçük salonda görülen duruşmaya, tutuklu sanıklar eski Genelkurmay Başka..
Balyoz sanıklarına kaç yıl istendi?
Balyoz davasında savcı, 920 sayfalık mütalaasını mahkemeye sundu. Savcı mütalaasını verirken emekli Orgeneral Çetin Doğan salonu terketti. Savcı, darbeye eksik teşebbüsten tüm sanıklar için 20 yıla kadar hapis istedi.İstanbul 10. ..
Hac başvuruları başladı
Türkiye ve Trabzon genelinde hacca gitmek isteyenler için başvurular bugünden itibaren alınmaya başlandı.Hac görevini yerine getirmek isteyen adaylar başvurularını 27 Mart-12 Nisan 2012 tarihleri arasında yaptırabilecek. 2011 yılı..
Danıştay'dan önemli karar
Danıştay, emniyet teşkilatında ilk kez uygulanan başpolisliğe izin verdi. Danıştay kararına göre 9 bin 224 polisin başpolisliğe terfi ve atama işlemleri başladı.İçişleri Bakanlığı geçen yıl "Başpolis Memuru Yönetmeliği" ..
Sınırda arama başlatıldı
Suriye'ye ait bir helikopterin Şanlıurfa'nın Birecik ilçesi'nde düştüğü yönünde gelen ihbar üzerine polis ve jandarma ekipleri ilçe sınırında arama çalışması başlattı.Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, kendilerine böyle bir bilgi..
4 il o listeden çıkarıldı
Emniyet Genel Müdürlüğü, 4 ili şark hizmeti görev listesinden çıkardı.Emniyet Genel Müdürlüğü geçen yıl doğu illerindeki polis sayısı ve görev süreleriyle ilgili olarak çalışma başlattı. Terör olayları göz önüne alınarak yapılan ç..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet