Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Haberler > Sayfa : 297
Başbakan ameliyat oldu
Başbakan'a bağırsak operasyonu. Gündem bu iddia ile karıştı.Erdoğan'ın haftasonu bağırsaklarıyla ilgili bir operasyon geçirdiği iddiası gündemi sarstı.Ardından Başbakan'ın twitter hesabından konuyla ilgili bir açıklama geldi.Son o..
Yüksekova'da gerginlik
HAKKARİ'nin Yüksekova İlçesi'nde KCK/TM operasyonları ve tutuklama kararlarını protesto eden göstericiler barikat kurup, ateş yakıp polisi taşladı. Polis de göstericilere basınçlı su ve gözyaşartıcı bombayla karşılık verdi. Okulla..
Konsolosluklara akın!
404 - File or directory not found.Server Error 404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. ..
O sözlere mahmeden cevap
Balyoz davasına, Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Yardımcısı Arınç'ın tutukluluk süreleriyle ilgili açıklamaları damga vurdu. Mahkeme başkanı Ömer Diken, Gül ve Arınç'ın açıklamalarını örnek gösteren sanıklara, "Değerlendirmeler..
KCK'nın boğaz keyfi!
MASAK, PKK’nın şehir yapılanması KCK yöneticilerinin servetleriyle ilgili şaşırtıcı bilgilere ulaştı. İncelemeye göre çoğunun boğaza nazır villası bile var. PKK’nın şehir yapılanması olarak nitelendirilen KCK üyelerini..
Başbakan kanser mi?
BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın, sindirim sistemindeki bir rahatsızlık nedeniyle ameliyat olduğu ortaya çıktı.Cuma günü resmi programının ardından istirahat için İstabul Üsküdar’daki evine geçen Erdoğan, haftasonu boy..
Selektör yapana hapis
Yargıtay 12. Ceza Dairesi, trafikte seyir anındaki bir aracı yakından takip eden, sıkıştıran, selektör yapan kişinin bir yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılmasına karar verdi.Bu kararın ardından trafikte selektör yapıp, araçla..
Askeri araca mayınlı tuzak
PKK'lı teröristlerin askeri araca yönelik mayınlı saldırısında 5 asker yaralandıOlay bugün saat 11.45 sıralarında Bitlis - Diyarbakır karayolunda meydana geldi. Bitlis’e 20 kilometre uzaklıktaki Buzlupınar Mevkii’nde a..
Sağlık durumu nasıl?
BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan’ın, sindirim sistemindeki bir rahatsızlık nedeniyle ameliyat olduğu ortaya çıktı.Cuma günü resmi programının ardından istirahat için İstabul Üsküdar’daki evine geçen Erdoğan, haftasonu boy..
Deprem hastane boşalttı
23 Ekim ve 9 Kasım’daki 641 kişinin öldüğü depremden sonra Van beşik gibi sallanmaya devam ediyor.Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi verilerini göre, saat 02..
O Öcalan'ın kuryesiydi
PKK'nın eski cezaevi sorumlusu Selma Batmaz, BDP’li Aysel Tuğluk’un terör örgütü PKK’lılar arasında iletişimi sağladığını iddia etti.PKK’lılardan gördüğü şiddetten sonra pek çok yere başvurarak can güvenliğ..
Bedelli'de 31 Aralık sürprizi!
TBMM Genel Kurulu’nda, Askerlik Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı’nın dördüncü maddesinde yer alan Geçici Madde 46 üzerinde AKP tarafından verilen önergenin kabul edilmesiyle tasarı değişti. Bedelli ..
Gül ne tavsiye etti?
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ameliyatıyla ilgili sır perdesi yavaş yavaş aralanıyor.Başbakan Erdoğan’ın Marmara Tıp Fakültesi’nin uygulama hastanesi olan Pendik Araştırma ve Eğitim Hastanesi’ndeki ameli..
Saldırgan Libyalı çıktı
Sultanahmet Meydanı’nda sabah saatlerinde bir anda etrafa ateş açan saldırganın ortaya çıkan fotoğrafında tepeden tırnağa silahlı olduğu ve ‘ava çıkıyormuş gibi sakin tavırlarla yürüyerek Topkapı Sarayı’na doğru ..
O da soruşturulacak!
İzmir'in Urla ilçesindeki kentsel bölge nazım imar plan notunda değişiklik yapılarak bazı mülk sahiplerine haksız rant sağlandığı iddiasıyla yapılan inceleme sonucunda İçişleri Bakanlığı, aralarında İzmir Büyükşehir Belediye Başka..
O müteahhide ağır darbe!
VAN’da meydana gelen ilk depremde 54 kişinin hayatını kaybettiği Sevgi Apartmanı’nın müteahhidi Salih Ölmez’in mal varlığı hakkında ihtiyati tedbir kararı alındı.Erciş İlçesi’nde 23 Ekim’deki 7.2 büyü..
O ev sizin olsun!
404 - File or directory not found.Server Error 404 - File or directory not found. The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. ..
Bölge sorumlusu öldürüldü
Diyarbakır'da çıkan çatışmada terör örgütü PKK'nın sözde Diyarbakır bölge sorumlusunun öldürüldüğü öne sürüldü.Diyarbakır’ın Dicle ilçesinde çıkan çatışmada hayatını kaybeden 3 PKK’lıdan biri olan Armanc kod adlı Hüsey..
Kandil nereye taşındı?
Bugün'den Adem Yavuz Arslan, PKK'nın intikam eylemleri için Hakkâri ve Şırnak kırsalında yüzlerce militan tuttuğunu iddia etti.Militanların şehirlere inmeye başladığına dikkat çeken Arslan, barışın tesis edilebilmesi için ya..
Erdoğan'ın talimatı alan açtırdı
Van depreminde havaalanı, kontrol kulesi de ciddi bir biçimde hasara uğrayınca uçuşlara kapatıldı. Hemen Van’a uçmak isteyen Erdoğan, “Sorunu çözün, oraya ineceğim” diye talimat verince havaalanı tekrar açıldıBaş..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet