Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Haberler > Sayfa : 30
Karadeniz'de öyle birşey bulundu ki...
Kadir Has Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Volkan Ediger, "Hidrokarbon potansiyeli anlamında özellikle Akdeniz ve Karadeniz’den çok umutluyum. Metan hidrat denilen buz gazı Karadeniz’de, kaya gazı ise Güneydoğ..
T.C. ibaresi geri döndü
Sağlık Bakanlığı'nın resmi internet sitesindeki logosuna "T.C" ibaresi yeniden eklendi. Bakanlığa bağlı birimlerin tabelalarında "T.C." ibaresinin yer almadığı tartışmalara konu olmuş ve hayli tepki çekmişti. B..
İşte aşk acının resmi
ABD'de yapılan bir araştırmada, fiziksel acının miktarı, beyindeki yansımasına bakılarak ilk kez objektif olarak ölçüldü.Colorado Üniversitesi'nden Nöroloji ve Psikoloji Profesörü Tor Wager, özel bir tarama yöntemiyle görüntülenen..
Yunanistan'dan Almanlar'a 162 milyon euroluk rest!
Yunanistan Dışişleri Bakanı Dimitris Avramopoulos, uluslararası yasanın son verdiği karara dayanarak Almanya'nın Yunanistan'a 2. Dünya Savaşından kalma 162 milyon euro (108 trilyon euro altyapılarını yıktıkları gerekçesiyle ve 54 ..
Vizesiz Avrupa için kritik görüş!
Avrupa Adalet Divanı savcısı, Türk vatandaşlarının hizmet alımı için Avrupa ülkelerine vizesiz giriş hakkı bulunmadığı yönünde görüş bildirdi. Türk vatandaşı Leyla Ecem Demirkan'ın, ailesini ziyaret etmek için yaptığı vize başvurs..
Bakan Ergin'den flaş açıklama!
  Adalet Bakanı Sadullah Ergin, 4. yargı paketinde getirilen, silahsız örgüt olması koşuluyla örgüt üyeliğine ceza verilmeyeceğine yönelik düzenlemenin, KCK sanıklarını kapsamadığını ifade etti.4. yargı paketinin TBMM Genel K..
Demek ki Devlet Bahçeli...
  MHP lideri Devlet Bahçeli, çözüm sürecine yönelik eleştirilerini, 'akil insanlar' heyetinden isimler zikrederek sürdürmüştü. Heyette yer alan ve ismi anılan oyuncu Lale Mansur, Bahçeli'ye cevap verdi. MHP Genel Başkanı..
Onu 'Akil İnsanlar' listesine alırdım
Başbakan, "Meşgalesi olmasa Fatih Terim'i de Akil İnsanlar listesine alırdım" dedi. Başbakan Erdoğan, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’i de “Akil İnsanlar” arasında görmek istediğini belirterek,..
YAŞLANIYORUZ!
Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yaşlı nüfusun giderek arttığı belirtildi. Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı uzmanları tarafından 10. Ulusal Kalkınma Planı için Doğu Karadeniz Bölgesi’nde yer alan 6 ilde yapılan araştırmanın so..
Anayasa için karar verildi
TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Anayasa Uzlaşma Komisyonu üyeleriyle yaptığı toplantıya ilişkin, ''Kamuoyu beklentileri de dikkate alınarak iki komisyon halinde daha yoğun çalışma kararı alındı'' dedi.TBMM Başkanı Cemil Çiçek, TBMM Anay..
Arınç:
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan yaklaşan seçimler öncesi önemli açıklamalar geldi. Başbakan Yardımcısı ve Devlet Bakanı Bülent Arınç, "Gelecek dönem siyasette yokum" diye konuştu. Kanal 24'de konuşan Arınç, yaklaşan..
Bahçeli ile çiftçi arasında tatlı-sert atışma
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, memleketi Osmaniye'de kadın bir çiftçinin tepkisiyle karşılaştı. Kadın, "Bizim çocuklarımız aç, çiftçilikle geçinemiyoruz, buğdayımız para etmiyor' deyince Bahçeli, "Bunları Recep Tayyip..
Artık sıra beklemek yok
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Mustafa Aksoy, aile hekimleri için de "randevu sistemi" başlatılacağını açıkladıTürkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanı Mustafa Aksoy vatandaşların aile hekimlerinden daha iyi hizmet alabi..
Doktorlar çaresiz kaldı!
Aksaray'da 16 yaşındaki Nuh Alan, 5 yıl önce sol gözündeki şişlik nedeniyle gittiği hastanede yapılan tetkiklerde, kafasının içinde tümör olduğu saptandı.Yapılan ameliyatla tümör alındı. Ancak 2 yıl sonra tümör yeniden oluşunca, A..
Egemen Efendi ne işin var, otur ya
  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu.İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:Öyle meslekler vardır ki cesaret ister, yürek ister. İşadamlı..
Esad tehdit etti
  Suriye Devlet Başkanı Beşşar Esad, "Rejimin düşmesi domino etkisi yaparak Ortadoğu'da yıllarca sürecek bir istikrarsızlığa neden olur" dedi.Katıldığı bir televizyon programında konuşan ve rejimin düşme ihtimaline ..
Tarihi yeniden inşa ediyoruz
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Gaziosmanpaşa'daki "Kentsel Dönüşüm" töreninde önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan konuşmanın ardından depreme dayanıksız bir caminin yıkımını başlattı....
Türk resti dünyayı korkuttu!
Rum Politis Gazetesi, "Türk Tehditleri Devleri Etkiledi... Rusya, İngiltere, ABD, Norveç Kıbrıs'a 'İlgisiz' Kalıp Lübnan'a Gitti" başlıklı haberinde Lübnan'ın, Münhasır Ekonomik Bölgesi'nde 1'inci tur imtiyaz(ruhsat) dağ..
Başkanlık teklifi sunuldu
AK Parti, başkanlık sistemini içeren anayasa teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu. AK Parti yeni anayasa için öneri niteliğindeki taslak metinini TBMM Başkanlığı'na sundu. Partinin önerisinde "Türk Milleti" kavramı değişme..
Film değil gerçek
Japonya'da yapılan bir araştırmayla, rüyaların bir kısmının beyin taramasıyla okunabileceği ileri sürüldü. Bu buluş akıllara 2010'da gişe rekorları kıran Inception filmini getirdi.Kyoto Nörobilim Enstitüsü'nden Yukiyasu Kamitani, ..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet