Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Haberler > Sayfa : 308
Araştırma sonuçları ürküttü
BATI Karadeniz Ormancılık Araştırma Müdürlüğü’nün, araştırma ormanından aldığı yağmur ve kar numunelerinde kar yağışının ormanlara daha yoğun asit bıraktığı belirlendi.Asit yağmurlarının değerlerinin saptanması amacıyla 4 yı..
'Süper Cobra'lara onay!
ABD Kongresi, Amerikan deniz piyadelerinin envanterinden Türkiye'ye 3 adet AH-1W ''Super Cobra'' taarruz helikopteri satışını onayladı.ABD yönetimi, sözkonusu satışla ilgili olarak 28 Ekim'de Kongre'ye resmi bildirimde bulunmuştu...
Kozinoğlu'na askeri tören
Mart ayında Oda TV soruşturması kapsamında tutuklanana kadar sadece iki vesikalık fotoğrafı bulunan ve bu nedenle 'sır adam' olarak nitelenen MİT Başmüşaviri Kaşif Kozinoğlu'nun 2001 yılında çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı. Bug..
Bin 232 gün sonra ilk savunma!
İkinci Ergenekon davasının 140. duruşmasında davanın tutuksuz sanığı eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hurşit Tolon ilk defa savunmasını yapmaya başladı. Davanın başından beri ilk kez savunma yapan Tolon, “Büyük sıkıntı..
Türkiye Barzani'yle anlaştı mı?
Türkiye’de görüşmelerde bulunan Mesud Barzani’ye 23 maddelik bir teklif sunulduğu, Barzani’nin teklifi ve görüşmeleri PKK’ya aktardığı, PKK’nın ise Öcalan’ı işaret ettiği belirtildi.Terör örgütü..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet