Üye Girişi
Üye Girişi Yap
Arama :
KaradenizChat.ORG > Haberler > Sayfa : 7
Eschat İle Dolandırılmayın
Evrensoft'dan aldığımız eschat javada calışmamaktadır kendilerine sayısız e-mail attığımız halde bize geri dönüş yapmamışlardır. Bizi mağdur etmişlerdir. Artık sanal ortamlarda kimseye güvenimiz kalmamıştır. Sakın evrensoft eschat..
Sabredip sonuçlarını göreceğiz
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Merkez Bankası'nın faiz artırımına ilişkin "Sabredip sonuçlarını göreceğiz. Döviz ve borsaya olumlu etkisi olmazsa iyi niyetimizi koruyamayız" dedi.Başbakan Erdoğan..
TSK, Suriye'de El Kaide'yi vurdu
Hudut karakoluna ateş açılması üzerine misilleme yapıldı.Çobanbey Hudut Karakolu devriye ekiplerine, Suriye tarafından hafif silahlarla ateş açan Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) grubuna tank, ağır makineli ve Fırtına obüsleriyle kar..
Türklerden Youtube'a dava!
Bütün dünyada sanatçıların telif haklarını ödeyen Youtube, Türk sanatçıların hakkını vermeyince sanatçıların meslek birliği video paylaşım sitesine dava açmaya başladı. Açılan davalar sonucunda bir ço..
Hüseyin Çelik AK Parti'nin Köşk adayını açıkladı
Cumhurbaşkanlığı seçimlerine 7 aylık bir süre kala,AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Hüseyin Çelik, bugün yaptığı açıklamada AK Parti'nin cumhurbaşkanı adayının, henüz kendisi ilan etmese de bir numaralı a..
Balkanlardan Türkiye'ye kar uyarısı!
Beklenen yağış nihayet geldi. Günlerdir yüzünü gösteren güneş bugün yerini yağışlı bir havaya bıraktı. Meteoroloji'den yapılan son açıklamaya göre ülkemizin büyük bölümünde yağışlar etkili olacak. Öte yandan Balkan ülkelerind..
Başbakan Erdoğan'dan sert sözler!
"Bu medeniyet yalancı peygamberleri, sahte velileri, içi boş kalbi boş alim müsveddelerini..."Diyanet İşleri Başkanlığı "Yüzyılın İslam Kültür Hizmeti Onur ve Hizmet Ödülleri" töreninde konuşanBaşbakan Erdoğan,..
Facebook 1 milyar kullanıcı kaybedecek
Facebook'un sahip olduğu kullanıcıların yüzde 80'ini 2017 sonuna kadar kaybedebileceğini öne sürüldü. ABD'nin Princeton Üniversitesi tarafından yapılan bir araştırma, Facebook'un sahip olduğu 1 milyardan fazla kullanıcını..
Kara kış geliyor!
Cumartesi gece yarısından itibaren Marmara ve Ege bölgelerinde yağış bekleniyor. Yağmur şeklindeki yağışların pazar gününden itibaren Trakya'dan başlayarak kara dönüşeceği, kar yağışının pazartesi günü İstanbul'a ulaşması tah..
Suriye'de kirli ittifak belgelendi
El Kaide'nin Suriye kolu Irak Şam İslam Devleti, rejimin insanlık suçunu dünyaya duyuran AA'nın Halep bürosunu basarak Esad'a hizmet ettiğini ispatladı.Suriye'de ortak katliamlar yapan El Kaide ve Esad ikilisi ..
Yeni internet yasası neleri değiştirecek?
Bilgi Toknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer, kamuoyunda ‘internete sansür geliyor’ şeklinde eleştirilere neden olan, yeni düzenlemelerle ilgili detayları anlattı. İnternette yapılacak yeni düzenl..
Tam Gün Yasası onaylandı
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, "tam gün yasası" olarak bilinen Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'u on..
TRT 12 yönetici görevden alındı
Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan 17 Aralık operasyonunun ardından görevden almalarTRT'ye sıçradı. Toplam 12 yönetici görevden alındı. GÖREVDEN ALINAN İSİMLERTRT Avaz'dan iki müdür İbrahim Gürkan..
Evlatlıktan reddederim
Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan 17 Aralık operasyonu ile ilgili konuşan Başbakan Erdoğan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na da yüklendi.Erdoğan, "Son zamanlarda evlatlarımla ilgili olarak ana muh..
Soyup soğana çevirmişler
Üç hafta önce hayatını kaybeden Adnan Şenses'in eşiLale Şenses, suskunluğunu bozdu: "Birileri adına kredi çekip, kocamı soyup soğana çevirmiş. Adamcağız üzüntüsünden kendini yiyip bitirmiş meğer!"Adnan Şenses'i..
4 bin yıllık kente turist akını!
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Karadeniz çanağının güney doğusundaki tarihi İpek Yolu üzerinde milattan önce Miletli kolonistler tarafından kurulan Trabzon'un Pers, Roma, Bizans egemenliğinin ardından 1461'de Fatih Sultan Mehmet..
İSTANBUL’A SÜRMENELİ BAŞSAVCI
Hakimler Ve Savcılar Yüksek Kurulu Adli Yargı Kararnamesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı görevine getirilen Bakırköy Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu, “Tek derdimiz adaletli ve tarafsız olmak. 34 senedir bu g..
Yeni Başsavcı'dan ilk açıklama
Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Adli Yargı Kararnamesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığıgörevine getirilen Bakırköy Cumhuriyet BaşsavcısıHadi Salihoğlu, "Tek derdimiz adaletli ve tarafsız olmak. 34 ..
Yargıda deprem
 İstanbul Başsavcılığı'na Turan Çolakkadı'nın yerine Hadi Salihoğlu getirildi. Çolakkadı dahil 20başsavcının yeri değişti.Yeri değiştirilen savcılar arasında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatıla..
İstanbul Emniyeti'nde artçı şok
Yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan 17 Aralık operasyonunun ardından poliste süren görevden alma ve tayin furyası sürüyor. İstanbul'da bugün biri polis müdürü toplam 136 po..
Bu site en iyi 1024*768 çözünürlükte görüntülenir. Copyright © 2002- 2011 KaradenizChat.ORG Tüm Hakları saklıdır. | Yasal uyarı
RSS Sitemap Yukarı Çık
sohbet